DYSLEKTYKU- obudź w sobie geniusza!

Jeśli macie problemy z czytaniem i ortografią, mylą się wam kierunki, plus (+) z minusem (-), daty historyczne przyprawiają o deszcze, piszecie jak „kura pazurem” a na dodatek wydaje się wam, że nie macie żadnych szans w konkursie literacki to… jesteście w WIELKIM BŁĘDZIE! Dowód?

25 października w naszej szkole odbył się już XV jubileuszowy Konkurs dla Uczniów z Dysleksją „I ty możesz zostać Andersenem”, w którym udział wzięli uczniowie łódzkich szkół podstawowych, w tym także

naszej szkoły. Jak zwykle, oprócz wręczenia nagród, uczestnicy mieli możliwość spotkać się z nietuzinkowym człowiekiem. Tym razem mądrą i wesołą zabawę zagwarantował dziennikarz Angory – redaktor Angorki dla dzieci – p. Mateusz Koprowski. Rezultaty tego spotkania będzie można przeczytać już wkrótce w Angorce!

A to dowód naszych konkursowych szaleństw – zdjęcia.