Akcja Schronisko

W miesiącu lutym i marcu b.r. szkolnego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji na rzecz zwierząt ze schroniska.
Dziecięca empatia, otwarte na pomoc serca oraz wrażliwość na krzywdę  zwierząt, zwłaszcza tych porzuconych , odbiła się dużym echem  ze strony naszych uczniów i ich rodziców.  Karma dla pupili ucieszyła nie tylko mieszkańców schroniska, ale także jego pracowników  przy ulicy Partyzanckiej 110 w Pabianicach, za co złożyli gorące podziękowanie organizatorom i darczyńcom z naszej placówki.
Jesteśmy dumni po każdej z podobnych akcji, iż mamy możliwość obcować z tak wrażliwymi i otwartymi na innych, młodymi ludźmi, dla których pomoc, jest zwykłym ludzkim odruchem, nie… wyczynem.

Tak trzymać!!!

Autor: Ewa Karkowska

Ten wpis został opublikowany w News. Dodaj odnośnik ulubionych.