Aktualności

OGŁOSZENIE

Zebranie rodziców uczniów klas I w roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się dnia 27 sierpnia 2020 r. ( czwartek) o godz. 17:00.

Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i odbiór świadectw w roku szkolnym 2019/2020

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole kończą się w tym roku szkolnym w piątek,
26 czerwca. W tym dniu uczniom wydawane będą świadectwa szkolne.

Kierując się bezpieczeństwem uczniów i nauczycieli, zgodnie z wytycznymi MEN, Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, w tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, nie będziemy mogli zorganizować tradycyjnej, uroczystej akademii. 

Świadectwa będą  wydane uczniom w małych grupach, w ustalonych godzinach, na świeżym powietrzu.

Przed wejściem na teren szkoły uczniowie obowiązkowo zakrywają usta i nosa maseczką oraz zachowują odstęp 2m.

Szczegółowy harmonogram zostanie przesłany do uczniów i rodziców za pomocą dziennika elektronicznego.

Sławomir Ruciński

Dyrektor SP110

Kanagur 2020

Na przełamie maja i czerwca nasi uczniowie przystąpili do tegorocznej edycji konkursu Kangur Matematyczny, która odbyła się drogą elektroniczną. Najlepsze wyniki uzyskali:

  • Janakiewicz Wiktor z klasy 2b – został wyróżniony w kategorii Żaczek
  • Piechota Maja z klasy 2b – zdobyła bardzo dobry wynik w kategorii Żaczek
  • Wojciechowski Jan z klasy 3a – został wyróżniony w kategorii Maluch
  • Stachowiak Zofia z klasy 3b – zdobyła bardzo dobry wynik w kategorii Maluch
  • Żuraw Liliana z klasy 5c – została wyróżniona w kategorii Beniamin
  • Mentek Maciej z klasy 5d – został wyróżniony w kategorii Beniamin
  • Sitarek Maja z klasy 5e – została wyróżniona w kategorii Beniamin
  • Kubiak Kamil z klasy 6b – został wyróżniony w kategorii Beniamin
  • Stachowiak Jakub z klasy 6b – zdobył bardzo dobry wynik w kategorii Beniamin

Pozostali uczestnicy zostali poinformowani przez wychowawców o swoich wynikach. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.

Zespół Matematyków SP 110

Orzeł Informatyczny

Uczniowie naszej szkoły w czasie trwania nauczania zdalnego wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” online.

Tytuł laureata otrzymali:

1. Antek Skrzydlak z kl. 2b – IV miejsce w kraju

2. Mateusz Hłobaż klasa 8b – V miejsce w kraju

3. Aleksy Tatucha klasa 5a – VI miejsce w kraju

4. Juliusz Lewandowski z kl. 5b – VI miejsce w kraju

5. Tymon Woźniak klasa 6c – VI miejsce w kraju

6. Natalia Kulik klasa 7a – VI miejsce w kraju

7. Kamil Kubiak klasa 6b – VII miejsce w kraju

8. Sebastian Adamus klasa 8 b – VII miejsce w kraju

9. Maciej Mentek klasa 5d – VIII miejsce w kraju

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu!

Koordynator konkursu: Urszula Witczak

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Matematyczny

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Matematyczny.

Serdeczne gratulacje dla laureatów:
Oleksand Velychko (klasa I) – VIII miejsce w kraju
Julian Zawiasa (klasa I) – VIII miejsce w kraju
Maja Piechota (klasa II) – IV miejsce w kraju
Natalia Błaszczyk (klasa II) – VI miejsce w kraju
Wiktor Janakiewicz (klasa II) – VI miejsce w kraju
Filip Małowski (klasa III) – VI miejsce w kraju
Zofia Stachowiak (klasa III) – VIII miejsce w kraju
Juliusz Lewandowski (klasa V) – VI miejsce w kraju
Adrianna Stachowiak (klasa V) – VII miejsce w kraju
Marcel Bogusz (klasa V) – VIII miejsce w kraju
Sylwia Fałek (klasa V) – VIII miejsce w kraju
Zuzanna Wiśniewska (klasa V) – VIII miejsce w kraju
Hanna Cyrulska (klasa V) – IX miejsce w kraju
Hubert Olejnik – Antas (klasa V) – IX miejsce w kraju
Jakub Stachowiak (klasa VI) – V miejsce w kraju
Julian Studziński (klasa VI) – VII miejsce w kraju
Kamil Kubiak (klasa VI) – VIII miejsce w kraju
Paweł Łukaszewski (klasa VI) – VIII miejsce w kraju
Zuzanna Cyrulska (klasa VII) – IX miejsce w kraju
Mateusz Hłobaż (klasa VIII) – IX miejsce w kraju

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Strona 1 z 2612345...1020...Ostatnia »